מי אנחנו

Panels Politics הינה מכון המחקר הראשון בישראל התמחה בעולם הפוליטי/חברתי/אקטואלי, אשר שם לעצמו להפוך לאוטוריטה בעולמות הללו בעזרת כלי מחקר ייחודיים הנשענים על מתודולוגיות רלוונטיות ומתוקפות. Panel Politics הינה חברת בת של קבוצת המחקר פאנלס וכמו שאר חברות הבת בקבוצה, עושה שימוש מתקדם במערכות תקשורת אישית והמונית על גבי פלטפורמת האינטרנט ומתמחה במחקרים מבוססי פאנלים של משיבים אינטרנטיים.

Panels Politics מתמחה בכל סוגי המחקרים הפוליטיים (סקרים טלפוניים, סקרים מבוססי פאנל אינטרנטי, קבוצות מיקוד, ראיונות עומק וכו'), מחקרי פריימריז, מחקרי מועמדים, מחקרים מוניציפאליים. מעבר לכלי המחקר המסורתיים, אנו ב-Panels Politics מפעילים כלי מחקר ייחודיים רק לנו. כמו כן מספקת Panels Politics מחקרי מידענות פוליטיים תוך שמירת סודיות ומידור מוחלט של בעלי עניין עם ניגוד אינטרסים.

בקרוב תשיק Panels Politics שני שירותים חדשים פורצי דרך עבור חברי הכנסת :

"העוזר השלישי": מערכת אשר תהפוך חלק עיקרי מעבודת היום-יום של עוזרי הח"כים לתהליכים אוט' ותפנה אותם למשימות החשובות באמת.

"הזירה": פורטל אשר יאפשר לח"כים/פוליטיקאים/אישיי ציבור להגיב בזמן אמת לפרסומים וידיעות אשר יעלו לאוויר במסגרת תכניות אקטואליה (רדיו/טלוויזיה), כתבות בעיתונות הכתובה והאלקטרונית וכו'.‏

מנחם לזר מנחם לזר

 יליד חיפה, בעל תואר שני בפסיכולוגיה חברתית-ארגונית מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. מאחוריו נסיון של 3 עשורים בתפקידים שונים ומגוונים בתחומי המחקר וההערכה. שימש כחוקר בתחומי מדעי ההתנהגות במגוון גופים ציבוריים ועסקיים ובהם משטרת ישראל, צה"ל, מכוני סקרים שונים, חברת פרטנר ובזק בינלאומי ואחרות.

מנחם נמנה על צוות ההקמה של מכון המחקר פאנלס שהביא לישראל את המתודולוגיה החדשנית של סקרי האינטרנט תוך בניית פאנל המשיבים הראשון והגדול בישראל ומערכת ה ENQUERA  המשלבת בתוכה מחולל שאלונים מהדרגה הגבוהה ביותר ומערכת דגימה מתוחכמת מרובת מימדים. משנת 2007 משמש סוקר בתחום הפוליטי חברתי עבור גופי תקשורת ובהם ערוץ הכנסת, חדשות ערוץ 2 ותחנות רדיו שונות וכן עבור גופים פוליטיים.

מנגנון הסקרים הפוליטיים של קבוצת פאנלס ליווה את מערכת הבחירות לכנסת ה-18 והיה ראשון לאתר תופעות שהפכו לאחר מכן למגמות של ממש כמו עלייתה של ישראל ביתנו לכדי המפלגה השלישית בגודלה, הפיכת האיחוד הלאומי למפלגה הגדולה ביותר במגזר הדתי לאומי ועוד. ממשיך ללוות את המערכת הפוליטית הישראלית בסקרים שוטפים המגלים מבעוד מועד תנודות משמעותיות בשדה הפוליטי.